2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wysoczka
Dodane 05 kwietnia 2024

Tapicer Hjort Knudsen

Lokalizacja

Wysoczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 700 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

Eksportujemy fotele i meble tapicerowane do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii i innych krajów.

www.hjortknudsen.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy na stanowisko:

TAPICERA

Miejsce pracy: Wysoczka k. Piły

  Zakres obowiązków:

·         wykonywanie tapicerki mebli zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi firmy,

·         realizacja zadań zgodnie z planem produkcji,

·         współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych,

·         zachowanie czystości i porządku oraz przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Wymagania:

·         umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych, znajomość podstawowych narzędzi pracy,

·         dokładność, precyzja oraz estetyczne podejście do wykonywanych prac,

·         umiejętność efektywnej współpracy w zespole, komunikatywność i gotowość do dzielenia się wiedzą z innymi,

·        doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku,

·        motywacja do pracy.

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         możliwość przyuczenia do zawodu,

·         przyjazną atmosferę oraz  pracę w dynamicznym zespole specjalistów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV w tytule maila podając: T/4A/2024.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wysoczka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysoczka
ID: 909593424