2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Kępno
Rekrutantka
Dodane 15 maja 2024

Tapicer mebli biurowych - Bez Pośredników, Bezpośrednio w Niemczech!

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

TAPICER MEBLI BIUROWYCH

Lokalizacja: okolice Amberg, Bawaria, Niemcy

Rozpoczęcie pracy: Od zaraz!

Znajomość języka niemieckiego: Nie jest wymagana!

Praca bez pośredników - bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy!

Co oferujemy:

  • Stawka: 13,50 - 14,50 € brutto (w zależności od kwalifikacji)

  • Premie: 1 € premii na godzinę przez pierwsze 3 miesiące, po 4-tym miesiącu premia za osiągnięte wyniki - minimum 0,70 € na godzinę, może być 0,90 € na godzinę

  • Bonus powitalny: po przepracowaniu pierwszego miesiąca premia jednorazowa 300 €

  • Dodatki: Dodatek świąteczny oraz dodatek na dojazd do miejsca pracy

  • Umowa: na czas nieokreślony bezpośrednio z pracodawcą

  • Zakwaterowanie: Koszt ok. 300 - 550 € na miesiąc

Obowiązki:

  • Tapicerowanie mebli biurowych z materiału, jak i ze skóry

  • Dbanie o odpowiednią jakość wykonanych prac

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Zdolności manualnych oraz dobrej koordynacji oko-ręka

  • Zdolności do pracy w zespole

  • Zorientowania na jakość i szczegóły

Sposób aplikowania: Prosimy o przesyłanie CV na adres e – mail lub poniższy numer telefonu. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Kontakt: Tel.:+49 176 647 41 326

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku!

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 915559274