2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Myślęcin
Dodane 22 kwietnia 2024

Tapicer meblowy

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Myślęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem na stanowisku tapicer. Miejsce wykonywania pracy – w siedzibie naszej firmy w Myślęcinie/k. Gniezna. Gwarantujemy stabilność zatrudnienia, dobre warunki wynagrodzenia, przyjazną atmosferę pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Ramowy zakres zadań na stanowisku:

·         realizacja bieżących zleceń przekazywanych przez brygadzistę działu

·         kompletowanie i dostarczanie na własne stanowisko pracy uszytych pokrowców meblowych oraz przygotowanych "na biało" stelaży meblowych, w tym kontrola opiankowanych stelaży z rozróżnieniem na pianki zwykłe i trudnopalne

·         otapicerowanie oraz wykonanie wszystkich innych czynności tapicerskich, takich jak: pikowanie, prace wykończeniowe z wykorzystaniem wigofilu, dokręcenie nóżek do wybranych modeli, umieszczenie pochłaniaczy wilgoci do środka w wybranych modelach, przybicie gwoździ ozdobnych i kedry dekoracyjnej w wybranych modelach, dodawanie etykiet dt. trudnopalności na wybranych modelach

·         okazjonalne rozebranie mebla z tkaniny do ponownego otapicerowania

·         kontrola gotowego wyrobu zgodnie ze wzorem oraz kontrola jakości gotowego mebla

·         okazjonalna pomoc pracownikom działu magazynu w pakowaniu i wysyłce mebli w sytuacjach tego wymagających

·         segregowanie i pakowanie do worków odpadów - zrzynek tkaninowych i piankowych i in

·         codzienne uporządkowanie własnego stanowiska pracy na koniec dnia

·         organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z przepisami bhp i ochrony ppoż.

Czego oczekujemy?

·         doświadczenia w pracy przy produkcji mebli tapicerowanych

·         wykształcenia min. zawodowego

·         staranności, skrupulatności, spostrzegawczości

·         samodzielności i zaangażowania

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki:

·         pracę w systemie jednozmianowym, 5 dni w tygodniu, możliwe pełnopłatne nadgodziny

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bez pośredników

·         ubezpieczenie grupowe

·         atrakcyjne świadczenia z ZFŚS (w tym dopłaty do wakacji, rehabilitacji zdrowotnej i Świąt Bożego Narodzenia)

·         odzież roboczą wraz dodatkiem za pranie odzieży

·         częściowa dopłata za dojazd środkami komunikacji zbiorowej dla osób zamieszkujących powyżej 20 km

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, spełniającymi w/w oczekiwania. Nie odsyłamy niewykorzystanych ofert.

W celu przyjęcia aplikacji prosimy o dołączenie do dokumentów zgłoszeniowych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko pracy przez Complet Chmielewscy sp. j. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119).

Klauzula informacyjna dt. Complet Chmielewscy sp. j. jest dostępna na stronie www.complet.com.pl

Lokalizacja

Myślęcin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Myślęcin
ID: 869363192