2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Swarzędz
Dodane 10 kwietnia 2024

Tapicer meblowy z doświadczeniem

Wynagrodzenie

5 490 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma VANK Sp.zo.o. z siedzibą w Łowęcinie zatrudni osobę na stanowisko: Tapicer meblowy.

Zakres obowiązków:

Produkcja mebli tapicerowanych w tym boksy akustyczne, meble biurowe oraz wyposażenie wnętrz.

Samodzielne wykonywanie produktów, zgodnie ze zleceniami, katalogiem, dokumentacją.

Poszukujemy osoby, która:

Jest sumienna, dokładna, zaangażowana w pracę,

Jest zainteresowana tworzeniem mebli,

Dba o estetykę wykonywanych produktów.

Posiada umiejętności adaptacji do zakresu wykonywanych prac, produktów.

Posiada wiedzę i umiejętności obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń do tapicerowania.

Posiada wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w zakresie tapicerowania mebli.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

Pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku w energicznym i kreatywnym zespole.

Atrakcyjne wynagrodzenie za nadgodziny

Kontakt telefoniczny dla osób z Ukrainy 732 068 839

VANK Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości mebli biurowych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Firma dostarcza meble dla obiektów użyteczności publicznej i home office. Połączenie wzornictwa i technologii na najwyższym poziomie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwoliły firmie osiągnąć wysoka pozycję na rynku, a wyrazisty design przyniósł uznanie wśród klientów oraz międzynarodowe nagrody.

Prosimy o załączenie poniższej klauzuli w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym przez Vank Sp.zo.o. dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pan / Pani prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie, przesyłając stosowne oświadczenie. Cofnięcie Pana / Pani zgody nie wpłynie na zgodność z prawem do przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe kandydata będą przechowywane przez cały okres trwania procesu rekrutacji a także po jej zakończeniu, jednak nie dłuższy niż 3 miesiące od wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych. Gwarantujemy poufność w procesie rekrutacji.

Компанія VANK Sp. Z o.o. з м. Łowęcin працевлаштує особу на посаду: оббивач меблів.

Обов'язки:

Виробництво м'яких меблів, в тому числі акустичних боксів, офісних меблів та предметів інтер'єру.

Вироби власного виготовлення, згідно замовлень, каталогу, документації.

Ми шукаємо людину, яка:

Сумлінна, старанна, віддана роботі.

Цікавиться створенням меблів.

Дбає про естетику виготовлених виробів.

Має здатність пристосовуватися до сфери роботи та продукції.

Володіє знаннями та навичками користування основними оббивними інструментами та пристроями.

Має професійну освіту та досвід роботи у сфері оббивки меблів.

Ми пропонуємо:

Працевлаштування на підставі трудового договору (umowa o pracę)

Стабільна робота та заробітна плата відповідно до кваліфікації.

Навчання та вдосконалення на даній посаді.

Робота в одну зміну, з понеділка по п'ятницю, в енергійному та творчому колективі.

VANK Sp. z o.o. є виробником високоякісних офісних меблів з більш ніж 20-річним досвідом. Компанія постачає меблі для комунальних приміщень та домашніх офісів. Поєднання дизайну і технологій на найвищому рівні, а також висококваліфікований персонал дозволили компанії досягти високих позицій на ринку, а виразний дизайн приніс визнання серед клієнтів і міжнародні нагороди.

Будь ласка, додайте наступний пункт до поданих документів заявки: Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, що містяться в документі заявки, надісланому мною Vank Sp. для цілей процесу найму. Зверніть увагу, що ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час, надіславши відповідну заяву. Відкликання вашої згоди не вплине на законність обробки на основі такої згоди до її відкликання. Персональні дані кандидата зберігатимуться протягом усього процесу набору та після його завершення, але не довше 3 місяців з моменту отримання документів заявки. Ми гарантуємо конфіденційність у процесі підбору персоналу. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зв’яжіться з нашою командою з понеділка по п’ятницю з з 08.00 до 16.00, тел.: 732 068 839

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 777457306