2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Bisztynek
Dodane 24 kwietnia 2024

tapicerów, szwaczki, klejarzy pianki

Wynagrodzenie

3 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bisztynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Witamy serdecznie. Poszukujemy dobrych i rzetelnych pracowników do firmy tapicerskiej w miejscowości Samlawki gm Kolno. Chcesz pracować w firmie, gdzie odprowadzane masz wszystkie składki, ale od tego co zarobisz, a nie najniższa a reszta pod stołem? Zadzwoń, zapytaj porozmawiaj, to nic nie kosztuje a może akurat ciebie potrzebujemy.

WYNAGRODZENIE ZALEŻNE OD POSIADANYCH UMIEJĘTNOŚCI - MOŻESZ ZAROBIĆ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ A MOŻESZ ZAROBIĆ I 5-6 TYŚ NA RĘKĘ- kwestia tego co umiesz i jak pracujesz.

Zakres obowiązków :

  • tapicerowanie mebli- zarobki zależne od twoich możliwości od najniższej krajowej do nawet 9000 brutto

  • pakowanie i wożenie mebli - zarobki od najniższej krajowej do 5000 brutto

  • składanie elementów drewnianych mebli, - zarobki od najniższej krajowej do 6000 brutto

  • Szwalnia - szycie pokrowców oraz obrzucanie od najniższej krajowej do 6500 zł brutto

  • Oferujemy : - wynagrodzenie płatne zawsze do 10 każdego miesiąca, - Stabilne zatrudnienie ( odprowadzamy wszystkie składki- tyle ile wyrobisz masz na kwicie a nie jak u niektórych reszta pod stołem)

Nie umiesz Szyć czy tapicerować- nie martw się - wszystkiego cię nauczymy, jedyne czego potrzebujesz to chęci do pracy.

-Dodatkowo wszyscy którzy nie podpadają kierownikowi dostają premie.

Wszyscy pracownicy którzy przepracowali rok bez zwolnień mogą liczyć na 13 pensję którą wypłacamy na początku Nowego Roku w pierwszym kwartale.

Также рады принять на работу работников из Украины, России и Белоруссии, - Предоставим жилье.

Заработок, связанный с навыками.

Drodzy Państwo w związku z dużym zainteresowaniem uprzejmie informujemy, że nie jesteśmy w stanie odpowiadać na wiadomości e-mail, sms, czy zapytania przez OLX. Proszę dzwonić w godz 8-15, szybciej jest minutę porozmawiać niż tracić 10 na pisanie. pozdrawiamy Zespół ZRT

Lokalizacja

Bisztynek,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bisztynek
ID: 523881659