2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Targowa Craft Beer & Food zatrudni osobę na stanowisku : zmywakowy

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Restauracja Targowa Craft Beer & Food zlokalizowana jest w samym centrum Wrocławia, przy największym szlaku turystycznym. Charakteryzuje nas wyśmienita kuchnia zderzająca tradycję z nowoczesnością, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Rzemieślnicze piwa lane z 16 kranów, które głównie wspierają polski, szczególnie wrocławski, kraft piwowarski. Miejsce mocno wpisane w karty historii Wrocławia, czarujące swoim wystrojem i wyjątkowością, idealnie dopasowane pod oczekiwania gościa.

Restauracja Targowa Craft Beer & Food poszukuje osoby na zmywak.

Kluczowe obowiązki:

-obsługa zmywarki (mycie talerzy, sztućców itp.)

-polerowanie sztućców

-utrzymanie w czystości stanowiska pracy

Szukamy osoby dyspozycyjnej, sumiennej i zaangażowanej w pracę.

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

-stabilna praca w przyjaznej atmosferze

-posiłek pracowniczy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt przez portal OLX :)

Ресторан Targowa craft beer and food шукає осіб до праці на миття посуду.

Осіб заінтересованих просимо о контакт! :)

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 690534184