2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Garwolin
Dodane 19 kwietnia 2024

Tatra Spring Polska- Lider Linii Automatycznych

Lokalizacja

Garwolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Tatra Spring Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących marek światowych. Zlokalizowana jest w Garwolinie, przy obwodnicy od strony Warszawy.

Na rynku polskim istniejemy od 2008 roku. Nasze początki działalności to głównie konfekcjonowanie oraz wszelkiego rodzaju usługi pakowania zestawów upominkowych. W kolejnych latach poszerzyliśmy nasze portfolio usług o mieszanie i napełnianie perfum, kremów i balsamów.

W 2015 roku nasza firma stała się częścią włoskiej firmy Cosmint – renomowanej firmy produkującej kosmetyki dla klientów z całego świata. Dzięki temu firma weszła w fazę dynamicznego rozwoju i znacząco poszerzyła gamę oferowanych usług. W 2017 roku przeprowadziliśmy transfer nowych technologii z Włoch co zaowocowało dalszym wzrostem produkcji. Obecnie firma należy do włoskiej grupy Intercos Group, posiadającej fabryki kosmetyków na całym świecie. Tatra Spring zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

LIDER LINII AUTOMATYCZNYCH

Miejsce pracy: Garwolin

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Obsługa i prowadzenie automatycznych linii produkcyjnych

  • Wykonywanie przestawek i regulacji linii produkcyjnych

  • Przygotowywanie raportów związanych z wydajnością/ stratami

  • Zarządzanie pracownikami linii

  • Przyjęcie i rozliczanie materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 1 rok (warunek konieczny)

  • Znajomość procesu produkcyjnego

  • Umiejętność współpracy z innymi działami

  • Dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3- zmianowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze +dodatki)

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Szkolenia pozwalające na rozwijanie i poszerzanie kwalifikacji

  • Pakiet opieki medycznej z możliwością dołączenia członków rodziny

  • Pakiet MultiSport dofinansowany przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia na święta

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość skorzystania z zapomogi w trudnej sytuacji życiowej

  • Darmową naukę języków ( angielski, niemiecki, hiszpański) z możliwością dołączenia osoby towarzyszącej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w temacie maila: LIDER LINII AUTOMATYCZNYCH.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Tatra Spring Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tatra Spring Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Tatra Spring Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Garwolinie przy ul. Trakt Lwowski 155. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych i ich sprostowania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia dostarczonych przez Pana/Panią danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Garwolin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Garwolin
ID: 747520344