2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Brzezinka
Tomasz Krasicki
Dodane 09 maja 2024

Team Lider działu wtrysku- praca OD ZARAZ, bezpośrednie zatrudnienie!

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujesz nowej pracy? Posiadasz doświadczenie z techniczną obsługą maszyn wtryskowych i zarządzaniem zespołem? Organizacja pracy i posługiwanie się językiem angielskim nie stanowią dla Ciebie problemu? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie a skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły!

oferujemy

  • szybki proces rekrutacji i zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie od 8000zł brutto wzwyż
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji na terenie strefy ekonomicznej w Gliwicach
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym zespole

zadania

  • organizacja pracy na linii montażowej i kontrola produktywności zespołu
  • nadzór nad pracą zespołu i jej organizacja
  • obsługa i monitorowanie linii maszyn wtryskowych
  • kontrola efektywności produkcji oraz podejmowanie niezbędnych działań
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

oczekujemy

  • wcześniejszego doświadczenia zawodowego związanego z obsługą techniczną maszyn wtryskowych
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności zarządzania zespołem
  • znajomości języka angielskiego
  • motywacji, zaangażowania i nastawienia na rozwój
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych i suwnicy- mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 914450558