2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Wrocław
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Human Work Logistic Sp. z o.o.
Dodane 29 maja 2024

Team-lider rekrutacji obcokrajowców

Wynagrodzenie

6 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu we Wrocławiu , szukamy osoby z pasją i doświadczeniem w temacie HR.

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy, bieżące wsparcie i dbanie o rozwój członków zespołu rekrutacji,

  • Koordynacja projektów realizowanych w obszarze rekrutacji,

  • Planowanie strategii, ustalanie priorytetów i realizacja celów rekrutacyjnych,

  • Koordynacja i/lub prowadzenie wybranych procesów rekrutacyjnych,

  • Dbanie o relacje z klientami,

  • Zgłaszanie i udział we wdrażaniu usprawnień do narzędzi rekrutacyjnych z wykorzystaniem automatyzacji i robotyzacji,

  • Raportowanie wyników rekrutacji,

  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń z obszaru rekrutacji,

  • Bieżące monitorowanie sytuacji rynkowej, adresowanie ryzyk, proponowanie rozwiązań,

  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług,

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym doświadczenie w obszarze rekrutacji oraz koordynacji projektu i/lub zespołu,

  • Biegła znajomość języka ukraińskiego i lub rosyjskiego,

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym,

  • Umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie i pod presją czasu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne,

  • Samodzielność, proaktywność i dynamizm w działaniu,

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata) w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki pracy pełnej wyzwań,

  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia pracy

Czekamy na Twoje CV.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: «Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Human Work Logistiks Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice, ul. Dulęby 5

Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres mailowy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 916967769