2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Poznań
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Jeżyce
Dodane 18 kwietnia 2024

Teatr Nowy szuka Specjalisty/Specjalistki ds. płac.

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w obszarze administracji płac,

  • Mile widziane doświadczenie pracy w instytucji kultury,

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, prawa pracy,

  • Znajomość przepisów prawa pracy, przepisów ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa,

  • Znajomość programu Płatnik oraz MS Office (w szczególności Excel),

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, dokładność,

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,

  • Umiejętność współpracy w zespole, elastyczność, chęć do podnoszenia kwalifikacji.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etat

System czasu pracy: czas podstawowy

Zakres obowiązków:

·         Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej,

·         Naliczanie wynagrodzeń i prawidłowe sporządzanie list płac pracowników,  zatrudnionych na podstawie umów zlecenie, o dzieło i umów o pracę,

·         Ewidencja i rozliczanie absencji zasiłkowych,

·         Dokonywanie potrąceń na podstawie tytułów wykonawczych,

·         Sporządzanie raportów rozliczeniowych ZUS,

·         Sporządzanie deklaracji podatkowych,

·         Sporządzanie raportów i analiz płacowych na potrzeby wewnętrzne oraz GUS,

·         Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

·         Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników RP-7,

·         Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, również na udostępnionych przez nie platformach internetowych (ZUS, US, PUP, PIP, UM, Urząd Pracy, GUS, Urząd Marszałkowski).

·         Wykonywanie innych działań zleconych przez Główną Księgową, Dyrektora Teatru lub jego Zastępcę w ramach posiadanych kompetencji.

Benefity:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie: pensja zasadnicza 6000 zł brutto oraz dodatek stażowy zgodnie z Ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej.

  • Szeroki dostęp do szkoleń i webinarów,

  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie,

  • Zgrany zespół i przyjazna atmosfera,

  • Pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV do dnia 6 maja 2024 r. na adres e-mail lub złożenie dokumentów osobiście w sekretariacie Teatru w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Rekrutacja na stanowisko specjalista / specjalistka ds. płac”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teatr Nowy z siedzibą w Poznaniu ul. Dąbrowskiego 5 w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy specjalista/specjalistka ds. płac. Zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługujących mi uprawnieniach, w tym, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 912635121