2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wielki Kack
Dodane 24 kwietnia 2024

TECH-MASTER ZATRUDNI Sprzedawcę/Handlowca

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Firma TECH-MASTER zatrudni osobę na stanowisko HANDLOWCA

Twoje zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży budowlanej i instalacyjnej

  • Praca z Klientami bezpośrednio na budowach

  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (firmy budowlane, instalacyjne)

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach

  • Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Twój profil:

  • Mile widziana doświadczenie w sprzedaży

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z firmami budowlanymi/instalacyjnymi

  • Wykształcenie - preferowane techniczne

  • Zapału do pracy i wytrwałości

  • Optymizmu i wiary w siebie

  • Zdolności do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

  • Prawa jazdy kat. B

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę w renomowanej firmie

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne

  • Samochód służbowy

  • Telefon komórkowy bez limitu rozmów

www.tech-master.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 678924508