2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Warmińsko-mazurskie
  6. Administracja, prace biurowe - Działdowo
HEINZ-GLAS
Dodane 31 maja 2024

Technical Customer Service

Lokalizacja

Działdowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HEINZ-GLAS Działdowo Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Technical Customer Service

Miejsce pracy: Działdowo, ul. Jagiełły 40

Obowiązki:

  • współpraca z TPM-em w koordynacji procesu wdrożenia,

  • zbieranie i kompletowanie informacji o nowym asortymencie,

  • nadzór nad dokumentacją wdrażanych produktów,

  • uczestnictwo w spotkaniach podsumowujących etapy wdrożenia,

  • bieżące zlecenia i nadzorowanie realizacji zadań,

  • współpraca z innymi działami i zespołami w firmie,

  • kontakt z klientem.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyżej,

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane techniczne),

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole oraz z klientem,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Customer Service,

  • mile widziana wiedza o procesie produkcji szkła,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością zmiany na czas nieokreślony,

  • premie miesięczne oraz roczne,

  • pracę w systemie 1 zmianowym,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • pakiet benefitów (Pracowniczy Program Emerytalny, karta MultiSport, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki jęz. angielskiego bądź niemieckiego, opieka medyczna LUX MED).

Aplikować możesz przez OLX lub składając osobiście swoje CV w dziale HR przy ulicy Jagiełły 40 w Działdowie.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji.

Lokalizacja

Działdowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Działdowo
ID: 918890425