2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Zachodniopomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Stargard
Rekrutacja Radiometer
Dodane 24 kwietnia 2024

Technicy Utrzymania Ruchu - Radiometer Solutions w Stargardzie

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Radiometer to międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań diagnostycznych dla sektora medycznego. Została założona w 1935 roku w Danii i obecnie działa na całym świecie.

Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym analizatory gazów krwi, koagulometry i systemy monitorowania pacjentów, które pomagają w diagnozowaniu i leczeniu chorób. Na co dzień zobowiązuje się do pomagania personelowi medycznemu i pacjentom w poprawianiu jakości opieki zdrowotnej.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

T e c h n i k a U t r z y m a n i a R u c h u

Twój zakres obowiązków

  • Wymiana uszkodzonych elementów elektrycznych, pneumatycznych, mechanicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • Wykonywanie regularnych przeglądów technicznych,

  • Praca z dokumentacją techniczną służącą do ewidencjonowania przeglądów oraz napraw maszyn,

  • Współpraca z inżynierami procesu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Czytanie schematów elektrycznych i rysunków technicznych,

  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany).

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne i/lub gazowe,

  • Doświadczenie w pracy z systemem Queris CMMS.

To oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony po zakończeniu okresu próbnego,

  • Premia miesięczna,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie do kart aktywności sportowych,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie,

  • Dofinansowanie do długiego wypoczynku,

  • Dofinansowanie do świąt,

  • Paczki świąteczne,

  • Codziennie świeże owoce oraz ciepłe napoje,

  • Zaproszenia na zabawy firmowe i spotkania integracyjne,

  • Program wsparcia pracowników.

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 905659225