2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wejherowo
Chopin Telewizja Kablowa Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Techniczny doradca klienta

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Klientów  w zakresie telewizji, Internetu, i telefonii (helpdesk techniczny)

  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych Abonentów

  • realizacja działań wspierających sprzedaż usług, zgodnie z wyznaczonymi dla Contact Center celami – zachęcanie Klientów do wysłuchania oferty sprzedażowej

Nasze wymagania

  • znasz zagadnienia z sieci LAN, WAN oraz zagadnień z dziedziny Internetu, telefonii komórkowej oraz telewizji cyfrowej (dodatkowy atut)

  • możesz pracować w systemie zmianowym w zakresie godzinowym 8:00-20:00

  • potrafisz słuchać ludzi, masz z nimi dobre relacje

  • lubisz uczyć się nowych rzeczy

  • potrafisz rozwiązywać problemy

    Proszę o podsyłanie zgłoszeń wraz z załączonym CV

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 897857235