2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Toruń
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik automatyk

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • podłączanie i uruchamianie napędów silników elektrycznych oraz sterowania automatyką

  • naprawy i przeglądy automatyki i układów sterowania

  • przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji systemów wentylacyjnych

  • pomiary parametrów instalacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. techniczne z zakresu automatyki, elektroniki, elektryki lub pokrewnych

  • uprawnienia elektryczne G1 w pełnym zakresie

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność obsługi komputera

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • sumienność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • doświadczenie w automatyce sterowania silników elektrycznych, automatyce przemysłowej, wentylacji lub klimatyzacji

To oferujemy

  • pracę w zgranym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • terminowe wynagrodzenie

  • premie uzależnione od umiejętności i zaangażowania

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • możliwość szkoleń i dalszego podnoszenia własnych kwalifikacji

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911275935