2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Polkowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik automatyk / Leadec Polkowice

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych.

W związku z rozwojem projektu w Polkowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technik automatyk

Zakres obowiązków:

  • bieżąca kontrola i ocena stanu technicznego maszyn produkcyjnych

  • przeglądy i konserwacja maszyn zgodnie z harmonogramem przeglądów

  • usuwanie awarii maszyn na liniach produkcyjnych

  • raportowanie usuwanych awarii i wykonywanych przeglądów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • miejsce wykonywania pracy: Polkowice, ul. Strefowa 1

  • wynagrodzenie zasadnicze od 5000 zł brutto do 8000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • nagrodę miesięczną w wysokości 510 zł brutto za brak absencji chorobowej

  • 100 % finansowania szkoleń i kursów technicznych kierunkowych

  • ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich rodzin

  • pakiet medyczny za 1 zł + refundacja wizyt prywatnych do 500 zł kwartalnie

  • dofinansowanie do wypoczynku i do pakietu sportowego

  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego i budowania własnej ścieżki kariery

  • program rekomendacji pracowników

  • parking dla pracowników

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe (np. automatyk, elektryk, mechatronik lub pokrewne)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym zgodnie z harmonogramem

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • doświadczenie w pracy w systemie SAP

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca czytanie dokumentacji technicznej i programów

1. Administratorem danych osobowych jest LEADEC Sp. z o.o., ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice email: VIHP-info[at]leadec-services.com; 2. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: VIHP-ODO[at]leadec-services.com 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych; 4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji. 6. Kandydat ma prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu; 7. Kandydat ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 8. Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO; 9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 912494542