2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Ząbki
Dodane 02 maja 2024

Technik dentystyczny - CAD/CAM

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem laboratorium techniki dentystycznej poszukujemy technika dentystycznego - dział CAD/CAM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa systemów CAD/CAM oraz drukarki 3D

  • Praca w dziale wykonywania prac protetycznych stałych

  • Projektowanie i wykończenie prac stałych, napalanie ceramiki, implanto-protetyka

  • Koordynowanie pracy działu CAD/CAM

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie min. 3 lata

  • Znajomość nowoczesnych technologii komputerowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Ukończone kursy i szkolenia CAD/CAM

  • Chęć do dalszego rozwoju zawodowego

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w laboratorium wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt i technologie

  • Rozwój zawodowy

O NAS

Laboratorium Techniki Dentystycznej Emes działa od 1994 roku. Firma oferuje pełny zakres najnowocześniejszych, zindywidualizowanych rozwiązań protetycznych. W Emes bezpieczeństwo pacjentów i zleceniodawców jest priorytetem. Wszystkie materiały są sprawdzane, a technologie nieustannie kontrolowane. Zespół EMES Laboratorium Techniki Dentystycznej to wyszkoleni i utalentowani specjaliści.

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 914503275