2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Małopolskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Kraków
  7. Pozostałe w Zdrowie - Krowodrza
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik dentystyczny Kraków

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Laboratorium Protetyczne WK LAB w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko TECHNIK DENTYSTYCZNY

Zakres obowiązków:

- protezy szkieletowe

- protezy akrylowe częściowe i całkowite

- szyny akrylowe i tłoczone

- szyny do flow injection

- druk 3D

Dajemy również możliwość poznawania i doskonalenia umiejętności z szerokiego zakresu prac protetycznych m.in. ceramika, wykańczanie i charakteryzacja prac pełnokonturowych, projektowanie w programach 3Shape i Exocad, obsługa frezarek.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe z tytułem technika dentystycznego

- dobra organizacja pracy

- pozytywna, niekonfliktowa postawa oraz umiejętność pracy w zespole

- łatwość komunikacji z innymi

- sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

- miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym laboratorium

- wsparcie zespołu

- środowisko wspierające rozwój umiejętności i podnoszenie kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 841047422