2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Góraszka
Dodane 03 maja 2024

Technik do Parku Majaland Warszawa

Lokalizacja

Góraszka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

- sprawdzanie stanu technicznego urządzeń i stałego wyposażenia parku Majaland Warsaw.

- dbanie o gotowość/sprawność techniczną parku.

- weryfikacja stanu urządzeń i zgłaszanie problemów wynikających z eksploatacji.

- przygotowywanie urządzeń/maszyn do okresowych inspekcji UDT.

Nasze wymagania

- posiada doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń.

- dobrze czuje się w pracy w zespole.

- której nie brakuje entuzjazmu i pozytywnej energii.

- która z pasją podchodzi do pracy z ludźmi.

- która jest sumienna i odpowiedzialna.

To oferujemy

- perspektywę rozwoju zawodowego w naszym wyjątkowym projekcie.

- możliwość zdobycia nietuzinkowego doświadczenia.

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy.

- przyjazną, nieformalną atmosferę pracy.

- roczne karty dla pracowników oraz członków rodziny.

- opieka Lux Med.

Lokalizacja

Góraszka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Góraszka
ID: 872910965