2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
rekrutacja_szczecin
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik ds. Form wtryskowych – Narzędziowiec- praca w TE

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i konserwacja form wtryskowych, w tym naprawa i przeglądy zapobiegawcze.

  • Diagnozowanie awarii maszyn oraz urządzeń technicznych.

  • Dokumentowanie prac konserwacyjnych i napraw oraz prowadzenie ewidencji dotyczącej form wtryskowych.

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z formami wtryskowymi.

  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym i produkcją w celu zapewnienia efektywnego procesu produkcyjnego.

  • Wspieranie procesu dla personelu produkcyjnego w obszarze obsługi form wtryskowych.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w obszarze pracy oraz dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy.

  • Przestrzeganie zasad lockout/tagout podczas wykonywania prac konserwacyjnych i naprawczych

  • Wdrażanie oraz kontrola działań zapobiegających awariom.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Uprawnienia energetyczne grupa 1

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

    Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane Uprawnienia UDT na Suwnice

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Indywidualny proces wdrożenia w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze produkcyjnym/technicznym

  • Premię miesięczną do 15%,

  • Dodatkowe 500zł do pensji (z uwagi na system pracy 24/7)

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony,

  • Wypłaty z ZFŚS (wczasy pod gruszą, wypłaty kwartalne z funduszu),

  • Pakiet benefitów pracowniczych (m. in. ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny),

  • Bezpłatny autobus pracowniczy z Goleniowa i Szczecina (Centrum, Prawobrzeże),

  • Dofinansowane obiady,

  • Płatne programy poleceń nawet do 2000 zł.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 901016775