2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Pomorskie
  6. Zakupy - Malbork
Dodane 22 kwietnia 2024

Technik ds. Serwisu

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa kierowców w zakresie serwisu aut ciężarowych

  • Koordynacja i nadzór nad wykonywanymi pracami serwisowymi;

  • Stała współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za proces zamówień oraz realizacji zleceń transportowych

  • Planowanie harmonogramów pracy kierowców

  • Monitorowanie postępu prac oraz rozwiązywanie problemów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;

  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane

  • mile widziane kat. C+E

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 913804539