2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Stryków
UPS
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik ds. Utrzymania Ruchu Linii Sortującej w Strykowie

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Główne zadania:

  • Bieżąca konserwacja, kontrola sprawności i naprawy linii sortującej

  • Prowadzenie audytów w obszarach technicznych oraz kontroli stanu magazynowego

  • Kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznej linii sortującej

  • Nadzór nad procesem sortowania

  • Przygotowywanie raportów technicznych

  • Wspomaganie opiekuna technicznego budynku i team lidera w zadaniach związanych z usługami facility management (tj. nadzór nad stanem technicznym budynku, w tym: instalacji wentylacji, elektrycznej, wodno - kanalizacyjnej, ogrzewania, ppoż, wyposażenia budynku, stanem usług porządkowych, itd.)

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie techniczne (mechaniczne, elektryczne, elektroniczne lub podobne)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia G1 SEP 1kV E

  • Zezwolenie na kierowanie wózkiem widłowym UTB UDT 2WJO

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w Office 365

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w porze nocnej oraz podjęcia dyżuru telefonicznego

  • Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 827099469