2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Mysłowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Technik działu przeglądów - Mysłowice lub Katowice

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

Technik do grup przeglądowych instalacji i urządzeń obiektowych

Miejsce pracy: Mysłowice - Kosztowy + Śląsk lub Katowice (obsługa obiektu biurowego)

Główne zadania:

Bieżąca obsługa i utrzymanie techniczne urządzeń i instalacji budynkowych,

Wykonywanie codziennych inspekcji technicznych, (przeglądy, konserwacje),

Nadzór nad pracą serwisów zewnętrznych oraz realizacją PPM,

Usuwanie bieżących usterek i awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania:

Wykształcenie techniczne, preferowany profil elektryczny, HVAC, automatyka.

Uprawnienia SEP min E1. – warunek konieczny, mile widziane E2, E3

Doświadczenie w pracy w obiektach, biurowych, logistycznych, handlowych.

Doświadczenie w utrzymaniu technicznym instalacji elektrycznych, sanitarnych, HVAC.

Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy w dużej organizacji

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie miesięczne adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności w przedziale 4500-4900zł netto

Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Dofinansowanie do pakietu sportowo – rekreacyjnego

Program szkoleń

Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane proszone są o:

kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod nr tel. 51*****68, po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o.. z siedzibą w Wrocławiu, przy ul. Słonimskiego 1.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 903086618