2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Nowy Dwór Mazowiecki
Patrycja
Dodane 20 maja 2024

Technik Elektromechanik HB

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromechanik HB (magazynu wysokiego składowania).

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie planowanych przeglądów urządzeń i instalacji w magazynie wysokiego składowania

  • Usuwanie awarii zarówno mechanicznych, jak i elektrycznych w podległym obszarze

  • Utrzymywanie urządzeń w prawidłowym stanie technicznym

  • Obsługa, konserwacja oraz naprawa urządzeń elektrycznych i ciśnieniowych

  • Nadzór nad pracą systemu komputerowego kontrolującego pracę urządzeń (chłód, wizualizacja układnic, dostarczanie pary)

  • Ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, atutem będzie wyższe (mechatronika, elektrotechnika,)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Obsługa komputera

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dobra kondycja fizyczna ze względu na warunki pracy

To oferujemy:

  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz JASNA ŚCIEŻKA ROZWOJU

  • Dla chętnych: możliwość skorzystania z transportu firmowego z takich kierunków jak: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki (jedynie 50zł / mc pokrywa pracownik, reszta kosztu po stronie pracodawcy!)

  • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku

  • karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie

  • BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA

  • DOPŁATA do posiłków

  • Praca w systemie RÓWNOWAŻNYM - 12 h (6-18, 18-6, dwa dni wolne)

Zainteresowała Cię nasza oferta? Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 758850182