2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Stare Babice
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik / Elektromonter (produkcja symulatorów środowiskowych)

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma: Envcheck projektuje, buduje i dostarcza symulatory środowiskowe nowej generacji. Łączymy doświadczenie  sprzętowe z dedykowanym, autorskim oprogramowaniem.

Przykład zastosowania naszych urządzeń - testowanie baterii do samochodów elektrycznych.

Stanowisko: Technik/elektromonter

Lokalizacja: Stare Babice

Termin: Od zaraz

 -> możliwość przyuczenia -

Zadania:

·        Aktywny udział w procesie konstrukcyjnym urządzeń Envcheck,

·        Wsparcie podczas testów, instalacji, konfiguracji i obsłudze urządzeń,

·        Reagowanie na usterki i awarie w/w urządzeń,

·        Utrzymanie i bieżące napraw,

·        Aktywny udział przy transporcie i montażu urządzeń

Wymagamy:

·        Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,

·        Sprawność w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami,

·        Podstawowa znajomość języka angielskiego pozwalająca na odczytywanie dokumentacji i instrukcji,

Mile widziane

·        Doświadczenie związane z instalacjami elektrycznymi lub elektroniką,

·        Umiejętność obsługi drukarek 3D

·        Zdolności manualne w zakresie ślusarskim np. spawanie, szlifowanie, czyszczenie

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej rozwijającej się firmie

·        Liczne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 911046834