2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Kujawsko-pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Bydgoszcz
Lidia Godlewska
Dodane 25 kwietnia 2024

technik elektronik

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zależy ci na pracy, w której zdobędziesz unikalne kwalifikacje i doświadczenie?

Chcesz być częścią światowej organizacji, która na pierwszym miejscu stawia pracownika?

Cenisz podejście work- life balance? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy osób otwartych na naukę nowych umiejętności, którym zależy na stabilnym, długofalowym zatrudnieniu.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą, od pierwszego dnia współpracy
  • praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku
  • możliwość awansu i rozwoju
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii, wsparcie globalnego teamu inżynieryjnego
  • bogaty system benefitów pozapłacowych (dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, siłownia na terenie przedsiębiorstwa) i nie tylko!

zadania

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów występujących na płytach głównych w laptopach

  • lutowanie

  • wymiana wadliwych komponentów

  • wykonywanie analiz uszkodzeń w oparciu o dostępną dokumentację oraz sprzęt kontrolno-pomiarowy

  • prowadzenie dokumentacji rejestrującej przebieg pracy,

  • ścisła współpraca z Testerami, by skutecznie wykryć i wyeliminować usterkę

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego jako technik elektronik lub na podobnym stanowisku
  • zaawansowanej umiejętności diagnozy i naprawy laptopowych płyt głównych (warunek konieczny)
  • wiedzy z obszaru elektroniki użytkowej oraz obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • bardzo dobre umiejętności posługiwania się stacją lutowniczą
  • zaangażowania i wysokiej motywacji do nauki nowych rzeczy
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910990506