2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lubartów
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik Elektronik

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Kapitałowa FARADA jest największą w Polsce pionierską grupą dynamicznie rozwijających się spółek, których profile działalności obejmują kluczowe aspekty związane z projektowaniem, wytwarzaniem i wdrażaniem do użytkowania Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP) w zastosowaniach biznesowych. Grupa Kapitałowa FARADA produkuje drony, ale również świadczy usługi z wykorzystaniem dronów: transport dronowy, inspekcje, monitoring, fotogrametrię czy ratownictwo medyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje:

Technika Elektronika

Zakres zadań i umiejętności:

  • znajomość podstawowych zagadnień prądu stałego

  • umiejętność lutowania

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność wykonywania prac manualnych

Oferujemy:

Udział w rozwoju nowoczesnych produktów i usług adresowanych do biznesu energetycznego, medycznego, e-commercowego w Polsce i na świecie.

Chcemy pozyskać do współpracy Kandydata, który będzie częścią nowoczesnego technologicznie środowiska Grupy Farada, ludzi entuzjastycznie nastawionych do rozwoju biznesu mających realny wpływ na kształtowanie procesu produkcyjnego oraz rozpowszechnianie go w kraju i na świecie.

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 914175251