2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Katowice
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 13 maja 2024

Technik elektroradiolog /badania EKG

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie sprzętu i pacjenta do badań diagnostycznych w pracowni EKG

  • wykonywanie badań EKG zgodnie z zaleceniami

  • przygotowywania wyników badań do konsultacji przez lekarza

  • przestrzeganie wewnętrznie ustalonych standardów poradni

Wymagania:

  • wykształcenie  technika elektroradiologa

  • doświadczenie w wykonywaniu EKG

  • znajomość obsługi sprzętu radiologicznego​

  • umiejętność współpracy z lekarzami

  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilną i przyjazną atmosferę pracy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 918113466