2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Zachodniopomorskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Szczecin
  7. Pracownicy ochrony zdrowia - Centrum
Dodane 21 maja 2024

Technik Elektroradiolog / Elektroradiolog

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Opis

Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie kierunkowe ​

  • znajomość obsługi sprzętu radiologicznego​

  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu EKG u dzieci

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem

  • dobrą i komfortową organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

  • dofinansowanie do karty sportowej

Twoje zadania:

  • opieka nad Pacjentem w trakcie wykonywanego badania

  • wykonywanie EKG oraz pomiar ciśnienia dzieciom przed wizytą kardiologiczną

  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Lokalizacja: Dom Lekarski al. Piastów 30

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 916639791