2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Grójec
Dodane 03 maja 2024

Technik elektroradiolog Grójec

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie odpowiedniego przygotowania pracowni diagnostycznej do pracy

  • zarządzanie działaniem pracowni

  • szkolenie pracowników, kontrola jakości badań

  • przygotowywanie pacjentów do badań

  • wykonywanie badań diagnostycznych pantomogram, cefalometria, tomografia CBCT

  • nadzór nad dokumentacją medyczną

  • przestrzeganie wewnętrznie ustalonych procedur i standardów

  • praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21 oraz soboty 9-15

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • kurs ochrony radiologicznej pacjenta

  • wykształcenie kierunkowe (technik, licencjat, magister)

  • umiejętność obsługi komputera

  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

  • mile widziane doświadczenie w pracy

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • miłą atmosferę w pracy

  • elastyczne grafiki pracy

  • możliwość pracy na nowoczesnej aparaturze diagnostycznej

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 914740349