2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Śląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Wilkowice
Dodane 27 kwietnia 2024

Technik elektroradiolog - Pracownia TK WizjaMed w Wilkowicach

Lokalizacja

Wilkowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

wizjaMED to sieć pracowni diagnostyki obrazowej w całej Polsce specjalizujących się w badaniach tomografem komputerowym i rezonansem magnetycznym.

Nowoczesny sprzęt, wyspecjalizowana kadra, dużo empatii, pozytywnego podejścia i ciągły rozwój – wyznaczamy zupełnie nowe standardy opieki medycznej w zakresie udzielania świadczeń medycznych.

 Poszukujemy osoby do zatrudnienia na stanowisku:

TECHNIK ELEKTRORADIOLOG

 Forma zatrudnienia: umowa zlecenia / umowa kontraktowa

 Miejsce zatrudnienia: Pracownia Tomografii Komputerowej w Wilkowicach

Adres: ul. Żywiecka 19, (na terenie szpitala Kolejowego w Wilkowicach)

Zakres zadań:

  • wykonywanie badań tomografem komputerowym

  • współpraca z personelem medycznym (lekarz, pielęgniarka, rejestratorka)

 Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – technik elektroradiolog (lub wyższe z zakresu elektroradiologii),

  • kurs ochrony radiologicznej

  • doświadczenie w wykonywaniu badań tomografem komputerowym

( mile widziane doświadczenie w pracy na sprzęcie GE Optima CT660, GE BrightSpeed Elite)

  • dobre samopoczucie przy pracy w zespole

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

 Zapewniamy:

  • przyjazną atmosferę,

  • możliwość rozwoju,

  • pracę w rozwijającej się firmie, o wysokim standardzie,

  • dofinansowanie do karty sportowej.

 Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl

Podczas procesu rekrutacji będziemy kontaktować się indywidualnie z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko!

Lokalizacja

Wilkowice,

Śląskie

Śląskie, Wilkowice
ID: 914942878