2. Praca
  3. Energetyka
  4. Konwencjonalna
  5. Konwencjonalna - Dolnośląskie
  6. Konwencjonalna - Lubań
Dominika Kot
Dodane 23 kwietnia 2024

Technik elektryk w zakładzie produkcyjnym

Lokalizacja

Lubań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Posiadasz doświadczenie w obsłudze technicznej oraz elektrycznej obiektu? Dobrze czujesz się w pracy w ruchu i koordynacji zadań? Mamy dla Ciebie ofertę!

Zadzwoń lub aplikuj, a porozmawiamy o szczegółach!

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ugruntowanej firmie nastawionej na długofalową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz benefitami
  • Przyjazna atmosfera w pracy oraz wsparcie w procesie wdrożenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna

zadania

  • Monitorowanie stanu technicznego urządzeń i elementów wyposażenia elektrycznego obiektu
  • Zapewnienie ciągłości pracy infrastruktury elektrycznej w zakładzie produkcyjnym
  • Skuteczne usuwanie awarii w celu minimalizacji przestojów produkcyjnych.
  • Zapewnienie przestrzegania norm i procedur bezpieczeństwa elektrycznego, w tym monitorowanie stanu instalacji
  • Współpraca z zespołem inżynieryjnym w zakresie projektowania, rozbudowy i modernizacji instalacji
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeglądów, napraw i modernizacji systemów elektrycznych

oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki związane z elektryką, elektrotechniką lub automatyką).
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnień SEP do 1 kV
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących bezpieczeństwa elektrycznego oraz umiejętność ich stosowania w praktyce.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubań,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubań
ID: 912204856