2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Pomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rumia
Dodane 15 kwietnia 2024

Technik handlowiec/ Account Manager staż

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby pełniącej stanowisko Technik handlowiec/ Account Manager staż

Zakres zadań:

  • rozmowa telefoniczna z potencjalnymi klientami,

  • obsługa klientów,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • realizacja transakcji kupna i sprzedaży,

  • organizacja działalności handlowej przedsiębiorstwa,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • opracowywanie strategii sprzedażowej

Wymagania:

  • komunikatywność,

  • zaangażowanie,

  • otwartość,

  • pracowitość,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych

Oferujemy:

  • staż w ramach projektu z Urzędu Pracy na przyuczenie się do określonego stanowiska,

  • po odbytym stażu- umowa o pracę na pełen etat

  • przejrzysty system wynagrodzenia + premia od sprzedaży,

  • komfortowe warunki pracy w nieformalnej atmosferze i zespole FIRIT

Aplikacja:

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie, prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 911935594