2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Wawer
CK Mediator
Dodane 01 maja 2024

Technik Informatyk - administrator ERP

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

CK Mediator Polska jest dystrybutorem produktów IT w kategoriach:

Laptops & PC's / Smartphones & Tablets / Gaming & Accessories / CCTV & Networking / Components & Suppiles / Smart Home & IoT / Lifestyle & Healthcare / Small & Medium Domestic Appliances

Firma istnieje od 1997 roku i zatrudnia ponad 100 pracowników. www.ckmediator.pl

Firmę tworzą kompetentni i zorientowani na sukces ludzie, posiadający wieloletnie doświadczenie w sprzedaży.

CK Mediator obsługuje wszystkie kanały sprzedaży do rynku zarówno R(e)tail, Telco jak i sieci specjalistyczne oraz B2B. Posiada w ofercie szereg marek wiodących producentów na wyłączność. Współpracuje z uznanymi producentami z branży Technologii Informatycznych.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie systemem ERP Enova - optymalizacja i dostosowywanie systemu ERP do nowych potrzeb

  • Tworzenie, modyfikowanie skryptów i raportów zgodnie z wymaganiami użytkowników

  • Reagowanie na zgłaszane problemy i kontrola poprawności działania systemu Enova z zewnętrznymi aplikacjami

  • Bieżąca administracja systemem Enova - zarządzanie kontami użytkowników w ERP i systemach wspomagających, nadzorowanie wykonywania kopii zapasowych

  • Testy i przeprowadzanie aktualizacji systemu

  • Współpraca w zespole oraz partnerami zewnętrznymi przy projektach wdrożeniowych i rozwojowych IT

  • Bieżący nadzór nad działaniem wszelkich systemów wdrożonych w firmie oraz współpraca podczas zmian, wdrożeń , awarii

  • Bieżąca (codzienna) koordynacja komunikacji związanej z obsługa oraz odpowiedzialność za timing powierzonych zadań oraz wspólnie z zespołem za poprawność działania infrastruktury

  • Nadzór nad infrastrukturą sprzętowa oraz sieciową

  • Rozbudowa systemu

  • Wdrożenia

  • Współpraca z pracownikami biznesowymi oraz administracją

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów

  • chęć do nauki oraz doszkalania w wymaganych w danym momencie zakresach wiedzy

  • znajomość bazy danych MS SQL oraz praktyczna umiejętność tworzenia zapytań SQL

  • podstawowa znajomość Visual Basic

  • gotowość pełnego zaangażowania oraz nauki nowych umiejętności technicznych

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i umiejętność ustalania priorytetów

  • mile widziane doświadczenie w administrowaniu systemem ERP (w szczególności ENOVA ERP)

  • mile widziana znajomość procesów logistycznych w firmach handlowych

  • posiadanie certyfikatu Technik Informatyk będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży dystrybucyjnej

  • Pełne wdrożenie

  • Szkolenia

  • Dostęp do suportu zewnętrznego

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • elastyczną formę zatrudnienia (do wyboru UoP lub B2B)

  • wsparcie zespołu

  • praca stacjonarna

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 914230254