2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Chartowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik Informatyk jako Pracownik Działu Pakowania

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z Poznania, zajmująca się handlem specjalistycznym sprzętem informatycznym komputerowym (konfigurowanym na indywidualne zlecenia klientów) poszukuje pracownika do pakowania paczek.

Wymagania:

· Stanowisko samodzielne z poniżej określonym zakresem zadań, w związku z tym poszukujemy osoby sumiennej, skrupulatnej oraz dokładnej

· Gotowość do podjęcia stałej współpracy na pełen etat

· Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego

Zakres zadań:

· Przygotowywanie sprzętu pod zamówienia, w tym testowanie elementów komputerowych

· Pakowanie, kompletowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki

· Prosta obsługa komputera

· Dbałość o ciągłość zaopatrzenia działu pakowania w produkty potrzebne do pakowania

· Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

· Umowę o pracę poprzedzoną umową na okres próbny

· Wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu

· Praca 8-godzinna od 8:00 do 16:00

Poszukujemy osoby gotowej do nawiązania dłuższej współpracy od zaraz. Prosimy o przesyłanie CV wraz z informacją o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, jednakże za wszystkie przesłane zgłoszenia bardzo dziękujemy.

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 901033809