2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Małopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Kraków
  7. Wsparcie techniczne - Bieżanów-Prokocim
Dodane 10 kwietnia 2024

Technik instalacji radiowych

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Opis stanowiska

  • Obecnie poszukujemy osób do pracy w projekcie zagranicznym w Szwecji i w Niemczech. Praca polega na wykonywaniu instalacji na potrzeby operatorów telefonii komórkowej.
  • Prace w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej obiektów i sprzętu
  • Montaż konstrukcji
  • Instalacje elektryczne

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat B. (obowiązkowo)
  • Uprawnienia SEP (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego(mile widziana)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność biegłej obsługi komputera
  • Umiejętność samodzielnego działania pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość sprzętu GSM/UMTS/LTE firm Nokia, Huawei, Ericsson
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów krajowych i zagranicznych
  • Mile widziane doświadczenie przy instalacjach światłowodowych, umiejętność spawania

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 678828364