2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Lesko
Dodane 02 maja 2024

Technik/Inżynier budowy

Lokalizacja

Lesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie Kierownika Budowy w realizacji inwestycji

  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie pod nieobecność Kierownika Budowy;

  • Wsparcie techniczne w prowadzeniu prac przygotowawczych związanych z ofertami dla klientów;

  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami;

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców;

  • Nadzór nad terminowością wykonywania prac i dostawami materiałów;

  • Prowadzenie i weryfikacja książki obmiarów robót;

Oczekiwania:

  • Chęci i zaangażowanie do pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność poruszania się w dokumentacji projektowej,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office oraz AutoCAD (mile widziane)

  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę według preferencji ( zlecenie, umowę o pracę )

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, bez żadnych przestojów

  • Wsparcie zespołu oraz przełożonych

  • Odzież roboczą ( buty, spodnie BHP )

  • Gwarantujemy stałe zatrudnienie, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

  • Praca na terenie Leska i Bieszczad

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny

883 433 480

Lokalizacja

Lesko,

Podkarpackie

Podkarpackie, Lesko
ID: 839266426