2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Klaudyn
KGL S.A.
Dodane 01 maja 2024

Technik / Konserwator Obiektu

Lokalizacja

Klaudyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Do zakładu w lokalizacji Klaudyn poszukujemy osoby na stanowisko KONSERWATOR / PRACOWNIK TECHNICZNY.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • kartę Multisport

Twój zakres obowiązków:

  • prace remontowe i budowlane związane z infrastrukturą firmy

  • udział w montażu i instalacji nowo zakupionych urządzeń

  • wykonywanie podłączeń i naprawy elektrycznych na terenie zakładów

  • zaopatrzenie działu w części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości prac

Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki elektryka, elektromechanika, automatyka)

  • zdolności techniczne i manualne

  • znajomości podstawowych narzędzi i technik naprawczych

  • umiejętności pracy zgodnie z wytycznymi technicznymi i procedurami bezpieczeństwa

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

  • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Klaudyn,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Klaudyn
ID: 914138134