2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Małopolskie
  6. Kontrola jakości - Oświęcim
SYNTHOS
Dodane 07 maja 2024

Technik Laboratorium | Oświęcim | Synthos

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • analiza przebiegu procesu technologicznego w Laboratorium Kauczuków

  • analiza jakościowa produktu końcowego

  • przygotowanie próbek do badań

  • prowadzenie zapisów z badań

  • obsługa i nadzór sprzętu laboratoryjnego

  • gospodarka odczynnikami do analiz, szkłem i opakowaniami

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, mile widziany kierunek technik technologii chemicznej

  • atutem będzie doświadczenie lub praktyka w pracy laboratoryjnej

  • umiejętność interpretacji wyników badań i wyciągania wniosków

  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • premię kwartalną

  • premie świąteczne dwa razy do roku

  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny

  • grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę

  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy

  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli

  • paczki mikołajkowe dla dzieci

  • prezent dla bobasa

  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 913905049