2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Brzeg
Iga Rybczyńska
Dodane 30 kwietnia 2024

technik liniowy -> darmowy dojazd -> dodatki i premie

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Masz wykształcenie mechaniczne lub posiadasz wiedzę praktyczną z tego zakresu? Aktualnie dla naszego Klienta z branży spożywczej - firmy z siedzibą w Skarbimierzu Osiedle, poszukujemy kandydatów na stanowisko technik liniowy.

Zaaplikuj, wyślij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!

oferujemy

  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, plus premia do 10%
  • możliwość rozwoju zawodowego np. na stanowiska i podwyżki
  • bezpłatny transport pracowniczy z m. in. Nysy, Namysłowa, Oławy, Brzegu, Wiązowa, Lewina Brzeskiego, zapytaj nas o Twój najbliższy przystanek
  • dofinansowania do posiłków 50%
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, karta multisport, paczki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe,

zadania

  • obsługa techniczna linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji
  • prowadzenie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac remontowych i konserwacyjnych maszyn
  • definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne
  • bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego (w zakresie mechaniki lub mechatroniki, ślusarstwa, elektryki, elektromechaniki)
  • umiejętności obsługi maszyn
  • gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 912204914