2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Lubin
Izabela Modras
Dodane 25 kwietnia 2024

technik mechanik | świetne zarobki | od zaraz | stabilna praca

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Mechanika to jest to, co znasz i lubisz? Stabilna praca  s Lubinie i okolicy na jedną zmianę właśnie Cię znalazła!

Znasz się na mechanice i silnikach wysokoprężnych? A może lubisz się nimi zajmować, majsterkować i naprawiać? Czy jednak poznałeś już tajniki w szkole i chcesz rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać doświadczenie? Tak, dużo pytań. Zdaję sobie z tego sprawę, ale jeśli myślisz o odpowiedzi TAK na którekolwiek z nich to zrób krok poniżej!

Zapraszam do aplikowania - porozmawiajmy o tym.

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjny pakiet premiowy
  • dodatek relokacyjny, jeśli chcesz się przeprowadzić
  • finansowanie nauki języka angielskiego, jeśli chcesz

zadania

  • przeprowadzanie regularnych przeglądów i napraw serwisowych silników wysokoprężnych
  • analiza usterek i ich usuwanie,
  • wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa,
  • praca w podziemnych kopalniach oraz na powierzchni

oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego mechanicznego lub pokrewnych kierunków
  • znajomości silników wysokoprężnych i innych podzespołów z nimi współpracujących
  • doświadczenia w mechanice silników - mile widziane
  • umiejętności pracy na komputerze
  • wysokiej kultury osobistej w bezpośrednich kontaktach z klientem
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 911104166