2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Nekla
Dodane 24 kwietnia 2024

Technik/Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Nekla

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RICOR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Starczanowie (k. Nekli) wchodzi w skład grupy globalnego producenta części metalowych, który dostarcza innowacyjne rozwiązania dla klientów w sektorze automotive na całym świecie.

RICOR™ jest uznaną marką w zakresie tłoczenia i montażu elementów nadwozi i podwozi samochodowych.

W związku z rozwojem firmy ogłaszamy nabór pracowników na stanowiska: TECHNIK/MECHANIK/ELEKTROMECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad funkcjonowaniem parku maszynowego (roboty, prasy mechaniczne, myjki procesowe) oraz procesów produkcyjnych na danej zmianie,

  • Skuteczne usuwanie i analiza źródeł awarii oraz wdrażanie działań prewencyjnych,

  • Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji,

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

  • Praca 3-zmianowa w kilkuosobowym zespole,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane specjalności: mechanik, elektromechanik, mechatronik, elektryk lub pokrewne),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym,

  • Praktyczna znajomość układów hydrauliki siłowej i pneumatyki,

  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych (schematów pneumatycznych, mechanicznych, elektrycznych),

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji .

Mile widziane uprawnienia lub gotowość do ich wyrobienia:

  • Uprawnienia na zwyżki

  • Świadectwo kwalifikacji uprawniające do obsługi urządzeń energetycznych elektroenergetycznych - Gr 1 E do 1kV, Gr 2 E

Naszym pracownikom oferujemy:

I. Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie - Umowa o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowany system premiowania: premie: efektywnościowo-motywacyjna, Kaizenowe, za polecenie pracownika, premia wakacyjna

II. Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych:

  • Ubezpieczenie na życie ALLIANZ finansowane w pełni przez pracodawcę

  • Prywatna opieka medyczna - LuxMed

  • Karta MultiSport

III. Bezpłatny dowóz na trasach:

  • Poznań - Starczanowo - Poznań

  • Września - Starczanowo - Września

IV. Ponadto oferujemy:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i rozwój razem z firmą (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

PRACA OD ZARAZ!

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV, do celów związanych z procesem rekrutacji".

Jeśli chciałby Pan/Pani, aby Pańskie CV było przez nas przechowane i wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy także o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Lokalizacja

Nekla,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nekla
ID: 897511793