2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Jeleńska Huta
Dodane 30 kwietnia 2024

Technik - montażysta

Lokalizacja

Jeleńska Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Zakres obowiązków

·         Koordynacja montaży - ocena na miejscu realizacji, planowanie prac montażowych i transportu, prowadzenie harmonogramu montaży, optymalizacja kosztów montaży

·         Rozliczanie pracy ekip montażowych

·         Archiwizacja dokumentacji powykonawczej

·         Rekrutacja zewnętrznych firm montażowych zgodnie z potrzebami firmy

·         Przygotowywanie umów określających warunki i zasady współpracy z firmami montażowymi, odpowiedzialność za ich podpisanie przed rozpoczęciem współpracy

·         Udzielanie wsparcia Kierownikom  Kontraktu w zakresie rozpatrywania zgłoszeń reklamacyjnych,

Nasze wymagania

·         min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku montażysty meblowego

·         znajomość programu Microsoft Excel

·         terminową i jakościową realizację zleceń

·         przestrzeganie obowiązujących regulacji wewnętrznych Spółki

·         znajomość systemu ERP, praca w systemie COMARCH będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

·         niezbędne narzędzia pracy

·         dobre warunki pracy i wynagrodzenie powiązane z efektami działań

·         możliwość osobistego rozwoju zawodowego

·         pakiet benefitów

·         po okresie próbnym 3-miesięcznym oferujemy podpisanie umowy o pracę lub B2B

Lokalizacja

Jeleńska Huta,

Pomorskie

Pomorskie, Jeleńska Huta
ID: 915427503