2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 19 kwietnia 2024

Elektronik ze znajomością montażu smd

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Firma elektroniczna zatrudni kandydata (Elektronik/ Mechatronik/ Automatyk) na stanowisko:

Koordynator infrastruktury maszyn na produkcji

Gwarantujemy:

  • Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość zdobycia unikalnych umiejętności i doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet świadczeń

  • Wolne weekendy (praca tylko poniedziałek-piątek)

  • Pracę tylko na I zmianie (8.00-16.00)

Zadania:

  • Zarządzanie parkiem maszyn na produkcji

  • Prowadzenie kalendarza konserwacji, serwisów i diagnoza stanu technicznego

  • Współpraca z dostawcami w ramach serwisu maszyn

  • Usuwanie podstawowych usterek

  • Prowadzenie dokumentacji dot. maszyn, sprzętu na produkcji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów, narzędzi oraz usuwania podstawowych usterek

  • Umiejętność oraz chęci przyswajania nowych zagadnień

  • Samodzielność i kreatywność w pracy oraz umiejętności pracy w zespole

  • Otwartości na ambitne wyzwania i rozwój zawodowy

 Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV po przez odpowiedź na ogłoszenie (APLIKUJ)

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910879337