2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Lakiernik, blacharz - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik naprawy nadwozi oraz zabudów pojazdów użytkowych

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko: technik naprawy nadwozi oraz zabudów pojazdów użytkowych.

Zakres obowiązków:

Lakierowanie pojazdów ciężarowych, naczep oraz przygotowanie elementów do lakierowania.

Dbałość o najwyższy poziom wykonanej usługi zgodnie z przyjętymi w Firmie standardami.

Mile widziana umiejętność dobierania odpowiednich lakierów.

oraz dodatkowo umiejętności i zdolności blacharskie.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży motoryzacyjnej / na stanowisku lakiernika samochodowego.

  • Umiejętności pracy z różnymi materiałami i narzędziami /znajomości technologii napraw lakierniczych.

  • Dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Gotowości do współpracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w naprawach nadwozi pojazdów użytkowych oraz zabudów typu chłodnia/izoterma.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Stabilną pracę w jednym z największych centrów napraw i likwidacji szkód komunikacyjnych pojazdów użytkowych.

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

  • Możliwość rozwoju.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Dobrą atmosferę w pracy.

Miejsce wykonywania pracy:

Apex-Thermo King

Centrum Serwisowe Bydgoszcz

Ul. Bydgoskich Przemysłowców 29

85-862 Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910985823