2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Pruszków
Dodane 29 kwietnia 2024

Technik Narzędziowiec (formy wtryskowe)

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy Ci:

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców branży motoryzacyjnej, obecny na polskim rynku od 25 lat.

  • Możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczęszczania na kurs języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty multisport, dofinansowanie posiłków, bezpłatny parking

Opis stanowiska:

  • Praca w zespole utrzymania ruchu.

  • Konserwacja oraz naprawa form wtryskowych.

  • Wykonywanie oraz konserwacja wyposażenia stanowisk produkcyjnych.

  • Wsparcie w modyfikacji oprzyrządowania produkcyjnego.

  • Dorabianie części maszyn.

  • Praca w systemie III-zmianowym.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu form wtryskowych oraz znajomość ich budowy i działania.

  • Wykształcenie techniczne.

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki.

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego 2D.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność w wykonywaniu zadań.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 901335761