2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pruszków
HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja
Dodane 22 kwietnia 2024

Technik Obiektu Logistycznego (Energetyk)

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

Zapewnianie ciągłości użytkowania oraz utrzymanie w sprawności technicznej obiektu, urządzeń i instalacji oraz wyposażenia, m.in.: instalacji elektrycznych, instalacji gazowych, instalacji wodno - kanalizacyjnych, instalacji tryskaczowych, instalacji wentylacyjnych, instalacji regałowych, wózków jezdniowych, automatyki magazynowej, sprzętu IT, urządzeń PPOŻ, urządzeń kontroli dostępu na terenie Centrum Dystrybucyjnego z uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowania i higieny oraz oszczędnej gospodarki elektroenergetycznej, energetycznej i paliwowej

Nasze wymagania

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie w branżach technicznych

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Podstawowa wiedza z zagadnień technicznych

  • Podstawowa umiejętność posługiwania się komputerem w tym pakietem Office

  • Gotowość do pracy na wysokości

Mile widziane

  • Uprawnienia elektroenergetyczne E1, E2 i E3

  • Uprawnienia do obsługi podnośników nożycowych wolnobieżnych, oraz uprawnienia do eksploatacji wózków jezdniowych (UDT)

To oferujemy

  • Opieka medyczna za 1 zł dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kafeteria Benefitów z doładowaniem od pracodawcy 2 razy w roku

  • Obiad z deserem w czasie pracy

  • Bezpłatny dowóz z i do stacji PKP Pruszków oraz okolicznych miejscowości

  • Fizjoterapia w czasie pracy

  • Ubezpieczenie na życie w preferencyjnej cenie

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Eventy produktowe i prozdrowotne

  • Dopłata do karty Multisport PLUS

  • Premia roczna uznaniowa

  • Bezpieczeństwo oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • Szacunek i poczucie, że Twoja praca jest dla nas ważna!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 879585462