2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Pruszków
Dodane 26 kwietnia 2024

Technik obiektu - Pruszków

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. - firma świadcząca usługę kompleksowego utrzymania technicznego nieruchomości na terenie całego kraju, poszukuje kandydata na stanowisko: Technika obiektu

Miejsce pracy: Pruszków

Wymiar czasu pracy - 1 etat

Twój zakres obowiązków

Bieżąca obsługa eksploatacyjna obiektu

Wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych/okresowych

Wykonanie drobnych prac naprawczych, prac typu „złota rączka”

Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii

Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych Raportowanie wykonanych prac

Prace biurowo-administracyjne

Nasze wymagania:

Mile widziane wykształcenie techniczne lub inne pokrewne

Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów

Obsługa pakietu MS Office, komputera

Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV

Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone prace

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (20 lat)

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Program poleceń pracowników

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy

Dofinansowanie do uprawnień

Niezbędne narzędzia pracy (narzędzia serwisowe, telefon, laptop)

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W dokumencie prosimy o zawarcie klauzuli RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje. Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o. o., Al. Jerozolimskie 212A, Warszawa. Z inspektorem ochrony danych osobowych mogą się Państwo kontaktować pod adresem Administratora lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, e-mail: iod[at]zstgroup.pl

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 825560199