2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Oława
Dodane 14 maja 2024

TECHNIK OBSŁUGI BUDYNKU - konserwacja/utrzymanie obiektu - Oława

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

TECHNIK OBSŁUGI BUDYNKU - KONSERWACJA/UTRZYMANIE RUCHU - OŁAWA (pełen etat, galeria handlowa)

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie techniczne nieruchomości,

  • eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią,

  • bieżące naprawy i konserwacja na instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej, gazowej oraz pozostałych instalacjach na budynku niewymagających szczególnych uprawnień,

  • drobne prace ogólnobudowlane i konserwatorskie,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac o charakterze technicznym, w szczególności konserwacji, serwisowania, naprawy lub montażu urządzeń elektrycznych, grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjno-klimatyzacyjnych lub gazowych

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Obsługa komputera: Windows, MS Office

  • Odpowiedzialność

  • Uczciwość

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Kreatywność

Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów handlowych lub usługowych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z ponad 15-letnią obecnością na polskim rynku z atrakcyjnym, rynkowym wynagrodzeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub o składanie aplikacji przez stronę.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 918241877