2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Technik Obsługi Obiektu

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK OBSŁUGI OBIEKTU

Miejsce pracy: Bydgoszcz (woj. Kuj-pom)

 Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie przeglądów obiektu i urządzeń technicznych wg ustalonego harmonogramu;

  • Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku (obiekt biurowy z infrastrukturą typu Data Center)

  • Obsługa techniczna systemów elektroenergetycznych i HVAC;

  • Usuwanie awarii

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość i umiejętność obsługi urządzeń elektroenergetycznych i klimatyzacji precyzyjnej. Znajomość instalacji wodno-kanalizacyjnych i armatury hydraulicznej będzie atutem dodatkowym.

  • Posiadanie uprawnień SEP min. Gr1, E + gr. 2E lub gotowość do ich pozyskania. Gotowość do podjęcia pracy zmianowej i w weekendy. Znajomość j.angielskiego będzie atutem dodatkowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na święta, Multisport;

  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy, w otoczeniu nastawionym na dzielenie się wiedzą.

 Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o aplikowanie poprzez portal olx.pl.

W CV Prosimy zawrzeć klauzulę:

[ ] Oświadczam, że przekazywane przeze mnie dane w CV i innych dokumentach aplikacyjnych zawierają dane osobowe w zakresie szerszym niż wynika to z art. 22¹ Kodeksu pracy, w związku z tym wyrażam dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie przez Sodexo Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niniejszej rekrutacji. [ ] Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych Sodexo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, w tym umieszczenie danych w bazie rekrutacyjnej i przechowywanie przez okres 2 lat.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914530210